Hakkımda

Sorulan bir soruya düz olarak cevap verdiğim nadirdir. Önce gözlerimi kısar, ağız ucuyla bir şey söyler, bir iki saniye daha kıllandırıcı kıllandırıcı bakar ve susarım. Tarzım budur, severim.

Kim miyim?

Biraz deliyim, biraz doluyum. Genelde okur ya da izlerim. Proje ve yeni fikirleri severim. Hayal eder, düşünür, uygulamaya çalışırım. Sistemli ve titiz olmak gibi sinir bozucu bir huya sahibim. Bir şey yapıyorsam en iyisini yapmalı ya da hiç yapmamalıyım. Çoğu zaman az konuşur, çok söylerim. Riski severim, adrenalin bağımlısıyım. Mevzu bahis ekstrem sporlar olunca her şeye varım! Sevip, sayar, değer veririm. Kolay vazgeçmem ama kolay silerim. Aklıma gelirse yine yazarım.

Ne yapıyorum?

İleri düzey PHP geliştiricisi ve sistem mimarı 😎 olarak yazılım teknolojileri ile yatıp kalkıyor, sürekli öğreniyorum. Kurucusu olduğum Blackline.Cloud şirketinde ve birkaç ortak projede yapay zeka, entegre yazılım ve e-ticaret teknolojileri alanında sıra dışı, harika işler yapıyorum.

Tüm bu hengame içerisinde, her fırsatta, adrenalin seviyemi zirve yaptıracak, kalp ritmimi 200 bpm’e yükseltecek bir aktivite bulmanın derdine düşerim!

Patavatsız olmamı mazur görün, çünkü zeki insanlara kendilerini gerzek hissettirecek derecede kahrolası bir dahiyim.